Klubmesterskabet 2018 (afholdes januar 2019)

KLUBMESTERSKAB 2018
D. 11. & 12. JANUAR 2019
HØJSKOLEN
FREDAG LØRDAG
OMKLÆDNING KL. 15:40 10:00
INDSVØMNING KL. 16:00 10:10
OFFICIALMØDE KL. 15:45 10:05
STÆVNESTART KL. 16:30 11:00
FORVENTET SLUTTID KL. 18:45 15:15
OFFICIALPLEJE FREDAG MØDETID KL. 15:40 LØRDAG MØDETID KL. 10:30
Stævneudvalg Stævneudvalg
OFFICIAL O.L FREDAG MØDETID KL. 15:45 LØRDAG MØDETID KL. 10:05
Medaljeuddeling Clarisa Bing Lauritzen Tine Mølgaard
Tanja Lyskjær Lone Bødtger
Tidtager Birgitte Friis (M1) Claus Vilsen (M2)
Camilla Froberg (M2) Gitte P. Johansson (M1)
Gitte P. Johansson (M1) Jakob Lindberg (M2)
Jan Kidmose Hansen (M2) Jette Lundø Michaelsen (M2)
Kenneth Søgard (M2) Michael Arne Jensen (M1)
Lars Wittenhagen (M2) Rune Sejr Jørgensen (M2)
Robert Holm (M2) Søren T. Jensen (M2)
Tine Bock (M2)
Bane-, vende- og mål- Claus Vilsen (M2) Henrik Kjær Poulsen (M2)
dommer Dennis Egerup (M2) Jan Kidmose Hansen (M2)
Frank Bødtger (M2) John Togsverd (M2)
Henrik Kjær Poulsen (M2) Karina Tolderlund (M2)
Jette Lundø Michaelsen (M2) Kathrina Rossau Larsen (M2)
Karen Pedersen (M2) Kenneth Søgard (M2)
Keld Knudsen (M2) Kristina Nicholson (M2)
Lars Bing (M2,M3) Lars Bing (M2,M3)
Mie Ljungberg Kristensen (M2) Lars Buchholt Kristensen (M2)
Rune Sejr Jørgensen (M2) Lars Wittenhagen (M2)
Søren T. Jensen (M2) Mogens Vejvad (M2)
Tom Larsen (M2) Robert Holm (M2)
Trine Lykke Grann (M2)
Overdommer Jette Harder Jette Harder
Carsten Kjeldsen Carsten Kjeldsen
Ledende tid Martin Venø (M4) Martin Venø (M4)
Søren Stricker (M4) (on/off)
Skriver til måldommer Tine Mølgaard Jytte Bjørn
Starter Lars Holstein (M3) Lars Holstein (M3)
Søren Pjendgaard (M2,M3)
Speaker Carsten Riisgaard Carsten Riisgaard
Ole Ivarsen
SEKRETARIAT – INKL. RUNNER FREDAG MØDETID KL. 16:00 LØRDAG MØDETID KL. 10:00
Annette Knudsen Pia Bock
Maj Winter Poulsen Kirsten Søgaard (on/off)
Pia Bock Maj Winther Poulsen
Rikke Lauritsen
HOLDLEDER FREDAG MØDETID KL. 15:45 LØRDAG MØDETID KL. 10:45
K4A Rikke Frøkjær Rikke Frøkjær
K4B Kathrina Rossau Larsen Henriette Gyrud
TEAM HAL FREDAG MØDETID KL. 15:40 LØRDAG MØDETID KL. 10:00
Inge Ottesen Jan Kristensen
Jakob Møller Tina Tvedesøe
Jan Kristensen Marie Gaarde
Karsten Hinge Thomas Juul
Klaus Pedersen Kenneth Holme Poulsen
TEAM KLUBHUS MØDETID KL. 10:15
Klaus Michaelsen
Kristoffer Stoltz Rosenberg
John
Finn Lundahl
Merete Juul Hansen
Lisbeth Jensen
Marian Frølund
Hanne Bøgild
Trine Vermund
Vibeke Hatting
Rikke Nedergaard
Visse Jørgensen
KLUBMESTER I KAGE KAGERNE AFLEVERES TIL KLUBFESTEN
Annette Knudsen
Elin Poulsen
Lisbeth Kjeldsen
Inge Ottesen
Kristina Nicholson
Kristoffer Stoltz Rosenberg
Maja Krag
Rikke Nedergaard
Strange From
KØKKEN TIL KLUBFEST Jesper Jensen
Stævneudvalg
Køb madbilletter