Indlæser Begivenheder
Denne begivenhed er allerede afholdt.

Stævneansvarlig: Katrine Fuglsang, Tilmeldingsansvarlig: Pia Bock, Web-Ansvarlig: Carsten Kjeldsen / Tanja Lyskjær

Afgang fra Nordvest kl. 12.30

Opvarmning / Indsvømning kl. 15.00

Stævnestart kl. 16.30

Seneste plan 8/2:

Funktion Fredag Lørdag Søndag
Modul 2 Katrine & Lars
Modul 4 Martin Venø Martin Venø
Holdleder Tina Katrine Tanja
Kørsel
Bus (8 pers) Kennet Kennet
Bil (5 pers) Martin Katrine/Lars
Bil (5 pers) Tina Tanja
Bagning Mette K Margrethe Hanne

Morgenmad serveres:

06.00-08.00

Frokost serveres:

Lørdag 12.30-15.00 & søndag 12.00-14.30

Aftensmad serveres:

Fredag kl. 20.00-21.30 og lørdag kl. 19.30-21.30

Liste over svømmere og rangering i forhold til tilmeldt tid.

Navn Tjek Løb Tilmeld
Line Lyskjær Line Lyskjær 400 Fri 41
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 400 Fri 19
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 400 Fri 21
Helena V. Elling Helena V. Elling 50 Fri 5
Emilie Egerup Emilie Egerup 50 Fri 36
Clara Tolderlund Clara Tolderlund 50 Fri 47
Mikkel Kirkegaard Mikkel Kirkegaard 50 Fri 17
Jacob F. Frederiksen Jacob F. Frederiksen 50 Fri 19
Oliver Frølund Oliver Frølund 50 Fri 26
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 50 Fri 48
Gustav Fløche Fuglsang Gustav Fløche Fuglsang 50 Fri 79
Emilie Egerup Emilie Egerup 50 Bryst 3
Gustav Fløche Fuglsang Gustav Fløche Fuglsang 50 Bryst 25
Jacob F. Frederiksen Jacob F. Frederiksen 50 Bryst 29
Helena V. Elling Helena V. Elling 50 Ryg 18
Clara Tolderlund Clara Tolderlund 50 Ryg 35
Nanna Bøgild Lundahl Nanna Bøgild Lundahl 50 Ryg 40
Clarissa Marie Lauritzen Clarissa Marie Lauritzen 50 Ryg 52
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 50 Ryg 14
Helena V. Elling Helena V. Elling 50 Fly 10
Line Lyskjær Line Lyskjær 50 Fly 50
Mikkel Kirkegaard Mikkel Kirkegaard 50 Fly 16
Jacob F. Frederiksen Jacob F. Frederiksen 50 Fly 28
Gustav Fløche Fuglsang Gustav Fløche Fuglsang 50 Fly 73
P1 #N/A 200 Fri 13
P2 #N/A 200 Fri 13
P3 #N/A 200 Fri 13
P4 #N/A 200 Fri 13
Line Lyskjær Line Lyskjær 400 Medley 21
Helena V. Elling Helena V. Elling 200 Fri 18
Emilie Egerup Emilie Egerup 200 Fri 41
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 200 Fri 15
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 200 Fri 22
Mikkel Kirkegaard Mikkel Kirkegaard 200 Fri 35
Clara Tolderlund Clara Tolderlund 100 Ryg 43
Clarissa Marie Lauritzen Clarissa Marie Lauritzen 100 Ryg 56
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 100 Ryg 11
Line Lyskjær Line Lyskjær 200 Fly 15
Emilie Egerup Emilie Egerup 100 Bryst 23
Nanna Bøgild Lundahl Nanna Bøgild Lundahl 100 Bryst 58
Gustav Fløche Fuglsang Gustav Fløche Fuglsang 100 Bryst 25
Jacob F. Frederiksen Jacob F. Frederiksen 100 Bryst 36
Clara Tolderlund Clara Tolderlund 1500 Fri 13
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 800 Fri 5
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 800 Fri 11
P1 #N/A 100 Fri 21
P2 #N/A 100 Fri 21
P3 #N/A 100 Fri 21
P4 #N/A 100 Fri 21
H1 #N/A 100 Fri 17
H2 #N/A 100 Fri 17
H3 #N/A 100 Fri 17
H4 #N/A 200 Fri 17
Clara Tolderlund Clara Tolderlund 200 Medley 37
Line Lyskjær Line Lyskjær 200 Medley 42
Nanna Bøgild Lundahl Nanna Bøgild Lundahl 200 Medley 45
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 200 Medley 19
Helena V. Elling Helena V. Elling 100 Fri 12
Emilie Egerup Emilie Egerup 100 Fri 32
Oliver Frølund Oliver Frølund 100 Fri 18
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 100 Fri 21
Mikkel Kirkegaard Mikkel Kirkegaard 100 Fri 22
Jacob F. Frederiksen Jacob F. Frederiksen 100 Fri 23
Clara Tolderlund Clara Tolderlund 200 Ryg 17
Clarissa Marie Lauritzen Clarissa Marie Lauritzen 200 Ryg 31
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 200 Ryg 5
Helena V. Elling Helena V. Elling 100 Fly 12
Line Lyskjær Line Lyskjær 100 Fly 44
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 100 Fly 39
Emilie Egerup Emilie Egerup 200 Bryst 28
Gustav Fløche Fuglsang Gustav Fløche Fuglsang 200 Bryst 21
Line Lyskjær Line Lyskjær 800 Fri 25
Markus Kjeldsen Markus Kjeldsen 1500 Fri 6
Jens Riisgaard Jens Riisgaard 1500 Fri 12
P1 #N/A 100 Ryg 23
P2 #N/A 100 Bryst 23
P3 #N/A 100 Fly 23
P4 #N/A 100 Fri 23
H1 #N/A 100 Ryg 23
H2 #N/A 100 Bryst 23
H3 #N/A 100 Fly 23
H4 #N/A 100 Fri 23

Booking af SSK ressourcer:

Go to Top