Indlæser Begivenheder
Denne begivenhed er allerede afholdt.

Tidsplan Fredag

Tidsplan Lørdag

KLUBMESTERSKAB 2019
D. 3. & 4. JANUAR 2019
Nordvest
    FREDAG LØRDAG
OMKLÆDNING KL. 15.45 11.45
INDSVØMNING KL. 16.00 12.00
OFFICIALMØDE KL. 16.00 12.00
STÆVNESTART   KL. 17.00 13.00
FORVENTET SLUTTID KL. 20.00 17.00
OFFICIALPLEJE FREDAG MØDETID KL. 15:45 I KLUBHUSET LØRDAG MØDETID KL. 11.45 I KLUBHUSET
Anette Burchholt Claus Thomsen
Birgitte Friis Tine Mølgaard
 

 

 

 

 

OFFICIAL O.L FREDAG MØDETID KL. 16:00 I KLUBHUSET LØRDAG MØDETID KL. 12:00 I KLUBHUSET
Medaljeuddeling Trine Lykke Tine Bock
Toke Mensberg Søren Ilum Andersen
Tidtager Steen Hegelund Barbara Vestfalen
John Aagaard Steen Hegelund
Lena Møballe Jesper Jensen
Peter Hatting Thomas Møballe
Lene Bang Jensen Peter Hatting
Hanne Steenholt Michael Arne Jensen
Ane Randrup Carsten Pedersen
Claus Henry Mette Foldager
Bane/vende Dommer + Måldommer i OD Side Keld Knudsen
Søren Gaarde Claus Henry
Keld Knudsen Katrine Fuglsang
Claus Vilsen Claus Vilsen
Karina Tolderlund Jakob Lindberg
Gitte Pilgaard Johansson Karina Tolderlund
Jette Lundø Michaelsen Søren Steen Andersen
Søren Steen Andersen Mette Øvre
Mette Øvre John Togsved
John Togsved Søren T Jensen
Lars Wittenhagen Lars Wittenhagen
Søren T Jensen Philip Mølgaard
Steen Bjørn m3 Lars Bing
Carsten Kjeldsen Carsten Kjeldsen
Ledende tid Søren Stricker Martin Venø
Martin Venø Rune Sejr
Skriver til led.tid Tine Mølgaard
Starter + MD og skriver i Starter side Thomas Frølund Thomas Frølund
Lars Holstein Lars Holstein
Lars Bing Steen Bjørn
Speaker Ole Ivarsen Ole Ivarsen
Lars Buchholt Lars Buchholt
SEKRETARIAT – INKL. RUNNER FREDAG MØDETID KL. 15:45 I KLUBHUSET LØRDAG MØDETID KL. 11:45 I KLUBHUSET
Morten Friis Trine Vermund
Rikke Lauritsen Rikke Lauritsen
Maria Gaarde – runner Maj Winter Poulsen
Annette Knudsen Annette Knudsen
Trine Vermund
HOLDLEDER FREDAG MØDETID KL. 16:00 I KLUBHUSET LØRDAG MØDETID KL. 12:00 I KLUBHUSET
K4A Rikke Frøkjær Rikke Frøkjær
K4B Lise Haun Ane Randrup

 

 

TEAM HAL FREDAG MØDETID KL. 15:45 I KLUBHUSET LØRDAG MØDETID KL. 11:45 I KLUBHUSET
Tue Steffensen Tue Steffensen
Morten Friis Michael Hansen
Brith Vejvad Brith Vejvad
Nedtagning Inge Ottesen Brotherwood
Claus Øster-Jørgensen Olivia Nesovic
Kenneth Holme Poulsen Mie
Mie Estella Kempel
TEAM KLUBHUS MØDETID LØRDAG KL. 13:00 I KLUBHUSET
Peter Toft
Tue Steffensen
Lisbeth og Henrik Jensen
Michael Hansen
Marian Frølund
Jette Lundø Michaelsen
Anne Poulsen
Olivia Nesovic
Juliane Wischenewski
Esther Wittenhagen
Lotte Manicus
KLUBMESTER I KAGE KAGERNE AFLEVERES TIL KLUBFESTEN
Toke Mensberg
Vesna Glisic
Anders Gjedde
Keld Knudsen
Lisbeth og Henrik Jensen
Annette Knudsen
Claus Øster-Jørgensen
Elin Jacobsen
Søren T Jensen

Booking af SSK ressourcer:

Go to Top