Indlæser Begivenheder
Denne begivenhed er allerede afholdt.

Stævneansvarlig: Ann Gystad, Tilmeldingsansvarlig: Annette Knudsen, Web-Ansvarlig: Lars Holstein

 

Afgang fra Nordvest:

❖ Fredag: Kl. 14.00. Kom ca. 10 minutter før!

❖ Lørdag: Kl. 7.00. Kom ca. 10 minutter før!

❖ Søndag: Kl. 7.00. Kom ca. 10 minutter før!

Opvarmning og stævnestart:

❖ Fredag: Opvarmning: Kl. 15.30 – 16.50 Stævnestart: Kl. 17.00

❖ Lørdag: Opvarmning: Kl. 08.00 – 09.20 Stævnestart: Kl. 09.30

❖ Søndag Opvarmning: Kl. 08.00 – 09.20 Stævnestart: Kl. 09.30

Officialmøde og ledermøde:

❖ Fredag: Ledermøde: Kl. 15.45 – 16.00 Officialmøde: Kl. 16.00 – 16.45

❖ Lørdag: Ledermøde: Kl. 08.15 – 08.30 Officialmøde: Kl. 08.30 – 09.15

❖ Søndag Ledermøde: Kl. 08.15 – 08.30 Officialmøde: Kl. 08.30 – 09.15

 

 

Spektrum Odder – Hjælpere:

  Fredag Lørdag Søndag
Modul 2 1.     Rune Sejr Jørgensen

2.       Mie Kristensen

3.       Claus Vilsen

1.       Philip Mølgaard

2.       Kenneth Søgaard

3.       Keld Knudsen

1.       Camilla Schrold (modul 4)

2.       Søren Pjengaard

3.       Jane Gaardsted

Holdledere 1.       Lars Holstein

2.       Rikke Nedergaard

1.       Ann Gystad!!!

2.       ???

1.       Lisbeth Jensen

2.       Brith

Bagere 1.       Rikke Nedergaard

2.       Birgitte Friis

3.       Camilla Froberg

 

1.       Tine Mølgaard

2.       Maj W. Poulsen

3.       Anne Togsverd

1.       Jan K. Hansen

2.       Lisbeth Jensen

Chauffører 33 svømmere, 5 hjælpere, 4 trænere?

 

52 svømmere, 4 hjælpere, 4 trænere? 45 svømmere, 5 hjælpere, 4 trænere?
Bus 1 (8) Bahri / Runa Bahri / Runa Bahri / Runa
Bil 1 Rikke N (4) Jane G (4) Jane G (4)
Bil 2 Claus Vilsen (4) Lone B (4) Birgitte Friis (4)
Bil 3 Mie Kristensen (4) Steen Bjørn (3) Steen Bjørn (3)
Bil 4 Jan Kidmose (3) Jan Kidmose (2) Jan Kidmose (2)
Bil 5 Lotte M (3) Lotte M (3) Lisbeth Jensen (3)
Bil 6 Eleas forældre (3) Kenneth Søgaard (3) Eleas forældre (3)
Bil 7 Rune Sejr (3) Rune Sejr (2) Rune Sejr (2)
Bil 8 Karen P (3) Brith (2) Brith (2)
Bil 9 Keld Knudsen (2) Estella (2) Søren Pjengaard (2)
Bil 10 Lars Holstein (2) Heidi Christensen (4) Camilla Schrold (4)
Bil 11 (3)   Keld Knudsen (2) Lars Holstein (2)
Bil 12 (3)      
Bil 13 (3)      
Bil 14 (3)      
Bil 15 (3)      
Bil 16 (3)      

 

Spektrum Odder – SSK-deltagere:

Navn Fredag Lørdag Søndag
Dicte Hatting x X
Anne Lundorff x x X
Anne-Sofie B x X
Jonathan M Jensen x
Gustav Kold x
Sarah M. Jensen x x X
Jakob Riisgaard x X
Annabella Bing x X
Elea Amalie Poulsen x x X
Emilia Glisic x X
Jasmin Jespersen x x X
Rebekka Kempel x x x
Maya K. Nicholson x
Luca Korsgaard Nicholson x
Liya Korsgaard Nicholson x
Julie Bjørn x X
Tana K. Nicholson x X
Nicklas Rossau x x X
Laura Wittenhagen x x X
Marius Gystad Skadet Skadet Skadet
Emma K. Hansen x x X
Klara Lauritsen X
Ester Lauritsen X
Mille E Jensen x X
Noah Bie Bock x
Emilie Bie Bock x X x
Mette Holstein x x X
Magnus Søgaard x x X
Mikkel Mølgaard Skadet? Skadet? Skadet?
Frida Vermond x x
Pernille N x x x
Frida Hinge x x X
Jonathan Schrold x x X
Laurits Poulsen x x X
Mia Mølgaard x x x
Silke Sejr x x X
Trine Lundø x x X
Ea Jensen x
Aske Jensen x x X
Frida Vermund x
Viggo Stricker x x X
Zilas Vilsen x x X
Magnus Vejvad x x
Frederik Vejvad x X
Simon Gaarde x x
Oliver Christensen x X
Sarah F. Pedersen x x X
Selma Lindberg x x X
Silke Pjengaard x x X
Paula Lindberg x x X
Line Knudsen x x X
Amalie tolderlund x x X
Emil Togsverd x x X
Asger Hatting x X
Frederik Gaardsted x x X
Andreas Gaardsted x x x
Maja Friis x x X
Lærke Kristensen x x X
       
I alt 33 54 47

 

 

Kommer selv:

❖ Fredag:

❖ Lørdag: Pernille, Nicklas

❖ Søndag: Pernille, Nicklas

 

 

Booking af SSK ressourcer:

Go to Top