Indlæser Begivenheder
Denne begivenhed er allerede afholdt.

Stævneansvarlig: Katrine, Grodan: Lars, Web: Lars

Herning Svømmehal
Brændgårdvej 20
7400

Afgang fra NV kl. 7.45
Indsvømning kl. 8.45
Officialmøde kl. 9.00
Stævnestart kl. 10.00
Forventet stævneslut kl. 15.00
Husk madpakke.
Chauffører til busser:Lars B (8) og Finn L (8)
Kørsel i egne biler:Rikke N (4), Philip M (4), Rikke P (3), Katrine F (3)
Herningpigerne kommer selv!
Modul 1: Finn L, Rikke P
Modul 2: Lars B, Katrine F, Philip M, Camilla F (ekstra personer er vendedommere)
Holdleder:Rikke N
Brød:Birgitte F og Elin
Mvh Katrine Fuglsang/ stævneudvalget
Løb 1, 400m Frisvømning Damer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 113 Pedersen Sarah Froberg 2006 SILKEBORG 0694AJ 50 m 5:09.21
2 105 Lauritzen Filucca Bing 2007 SILKEBORG 0754AI 50 m 5:59.18
Løb 3, 800m Frisvømning Damer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 92 Elling Helena V. 2000 SILKEBORG 0078AC 50 m 10:18.21
2 104 Lauritzen Annabella Marie 2005 SILKEBORG 0586AG 50 m 10:25.05
3 97 Holstein Mette 2005 SILKEBORG 0552AI 50 m 10:30.06
4 108 Lundahl Nanna Bøgild 2001 SILKEBORG 0172AR 50 m 10:37.49
5 93 Friis Maja 2005 SILKEBORG 0574AP 50 m 10:38.21
6 114 Pjengaard Silke Maria 2005 SILKEBORG 0578AR 50 m 10:52.30
7 112 Nedergaard Pernille 2004 SILKEBORG 0414AU 50 m 10:52.69
8 103 Lauritsen Ester 2005 SILKEBORG 0536AQ 50 m 11:02.31
9 88 Bock Emilie Bie 2005 SILKEBORG 0554AE 50 m 11:05.53
10 90 Egerup Emilie 2003 SILKEBORG 0316AW 50 m
11 107 Lindberg Selma 2003 SILKEBORG 0354AU 50 m
12 110 Michaelsen Trine Lundø 2006 SILKEBORG 0648AJ 50 m
13 115 Poulsen Elea Amalie 2006 SILKEBORG 0672AJ 50 m
14 119 Tolderlund Amalie 2005 SILKEBORG 0586AR 50 m
15 120 Wittenhagen Laura 2006 SILKEBORG 0612AM 50 m
Løb 4, 800m Frisvømning Herrer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 94 Fuglsang Gustav Fløche 2002 SILKEBORG 0239AL 50 m 9:38.33
2 91 Elling Frederik Venø 2003 SILKEBORG 0339AD 50 m 9:39.55
3 111 Mølgaard Mikkel 2003 SILKEBORG 0333AQ 50 m 9:52.12
4 96 Grann Emil Lykke 2003 SILKEBORG 0391AK 50 m 9:52.68
5 89 Christensen Oliver 2003 SILKEBORG 0373AK 50 m 9:59.88
6 118 Togsverd Emil 2005 SILKEBORG 0577AE 50 m 10:02.46
7 116 Riisgaard Jakob 2003 SILKEBORG 0309AA 50 m 10:13.17
8 102 Larsen Nicklas Rossau 2005 SILKEBORG 0529AI 50 m
Løb 5, 1500m Frisvømning Damer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 109 Lyskjær Line 2003 SILKEBORG 0324AO 50 m 19:09.33
2 99 Knudsen Line 2005 SILKEBORG 0532AM 50 m
3 100 Kristensen Freja Buchholt 2005 SILKEBORG 0564AS 50 m
Løb 6, 1500m Frisvømning Herrer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 98 Kjeldsen Markus 2000 SILKEBORG 0059AB 50 m 16:15.41
2 95 Gaardsted Frederik 2001 SILKEBORG 0101AN 50 m 18:06.23
Løb 7, 400m Medley Damer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 113 Pedersen Sarah Froberg 2006 SILKEBORG 0694AJ 50 m 6:01.63
2 106 Lindberg Paula 2007 SILKEBORG 0714AI 50 m 6:41.22
Løb 8, 400m Medley Herrer
# Nr. Navn Født Klub Licens Bassin Anmtid Status
1 117 Riisgaard Jens 2000 SILKEBORG 0029AB 50 m 4:59.31
2 95 Gaardsted Frederik 2001 SILKEBORG 0101AN 50 m 5:19.74

Booking af SSK ressourcer:

Go to Top